Více než 100 bezchybných implementací IS

přístup pro klienty

Proč si vybrat řešení od Essence

Proč zvolit Essence?
Odpovědi důležité pro rozhodování managementu
Proč zvolit Essence?
Odpovědi důležité pro rozhodování IT specialistů
Zkušenosti Během posledních patnácti let jsme se podíleli na více než 100 implementacích v 10 zemích světa. V naší společnosti má 30 IT specialistů certifikaci společnosti Microsoft pro implementaci a správu informačních systémů.

Za dobu fungování Essence International byly všechny naše implementace úspěšné (nedošlo k jediné kritické aplikaci).

Reference Mezi naše zákazníky patří jak malé a střední české společnosti tak řada prestižních nadnárodních společností. Například jedno z největších hudebních vydavatelství na světě – společnost EMI, pro kterého postupně implementujeme naše řešení založené na systému MS Dynamics NAV v 17 zemích, nebo společnost Baumatic, která naše řešení využívá zatím v sedmi pobočkách a jejich počet stále roste. (Další reference najdete zde). Mezi dokončenými zakázkami můžete nalézt řadu poměrně komplikovaných projektů, které prokázaly naše zkušenosti: od implementace, která musela být realizována během 21 dnů (byli jsme vybráni ve chvíli, kdy se řešení předchozího dodavatele na poslední chvíli ukázalo jako nefunkční), přes zakázku Ministerstva vnitra, která měla mimořádné požadavky na bezpečnost, až po projekty, ve kterých se musejí automaticky konsolidovat účetní výsledky více jak 30 společností ve skupině.
Spokojení klienti Klademe velký důraz na spokojenost našeho zákazníka a klienti to o nás ví – již 16 zákazníků přešlo od jiného partnera k nám. Spokojenost s námi oceňují klienti v písemných i slovních referencích.
Odzkoušené efektivní postupy Naše řešení a nástavby jsou založeny na know-how získaném ve vyspělých zemích a používají je desítky firem v celé Evropské Unii. A díky tomu nemusíte vymýšlet (a platit) už vymyšlené řešení znovu.
Flexibilní spolupráce Essence International není mamutí konzultantská firma, a proto jsou naši specialisté schopni reagovat pružně a velmi rychle na jakékoliv změny. Současně jsou díky naší metodologii a změnovému řízení schopni bez komplikací všechny novinky zakomponovat do celkového řešení.
Stabilní tým odborníků Na naše zaměstnance jsou kladeny stále vyšší nároky. Kromě vysokých odborných znalostí v oblasti informačních technologií požadujeme i specializaci v oblasti procesů a business consultingu. Díky nárokům kladeným na zaměstnance při jejich výběru zůstává náš tým stabilní a naši zákazníci tudíž čerpají z dlouhodobé spolupráce s týmem zasvěcených odborníků.
Osvědčená metodologie Námi vyladěná metodologie Essentials Seven vede nejen k hladké implementaci po stránce IT, ale také významně přispívá k zefektivnění firemních procesů, úspoře nákladů a rychlejšímu růstu společnosti.
Více viz. metodologie Essentials Seven a Případové studie.
Metodologie Essentials Seven má z hlediska IT tyto hlavní přínosy:

  • implementace včas
  • implementace v požadovaném rozsahu
  • implementace bez překročení rozpočtu
  • plynulý přechod na nový systém, minimalizace rizik spojených s novým systémem.

Více viz. metodologie Essentials Seven a Případové studie .

Návrh procesů Naše řešení se plně přizpůsobí procesům uvnitř Vaší společnosti. Dokonce Vám může pomoci s tvorbou nových efektivnějších procesů.
Komplexní služby v IT Nenabízíme pouze služby spojené s implementací systému, ale také komplexní služby v oblasti IT tak, aby byl Váš podnikový systém perfektně zabezpečen. Mimo toho zajišťujeme činnosti související s možností využití dotace ze strukturálních fondů EU. V rámci našich komplexních IT služeb mimo jiné poskytujeme poradenství v oblasti hardware a podnikových sítí, návrh bezpečnostních opatření, optimalizaci databází či e-business. Jsme schopni dodat celou řadu dalších IT služeb. Zeptejte se.
Servis a support Implementací systému naše činnost nekončí. Hlavním cílem naší společnosti je spokojený zákazník a to v jakémkoliv momentu. Proto jsme se zákazníkem stále v kontaktu a pečlivě se staráme o jeho aplikaci tak, aby měl vždy svá data v pořádku a k dispozici. Domníváme se, že to je také jeden z důvodů, proč se naši zákazníci stále vracejí. Essence International má detailně rozpracovaný systém helpdesku a supportu. Při jakékoliv potřebě řešení problému to oceníte.

Essence International s.r.o.
Šumavská 15, 602 00 Brno
+420 734 751 895
info@essencebs.com

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby