Více než 100 bezchybných implementací IS

přístup pro klienty

Proč zvolit Microsoft Dynamics NAV jako informační systém?

Produkt největší softwarové firmy na světě

Microsoft Dynamics NAV má více než 150 000 instalací v 150 zemích světa. Díky této skutečnosti jsou v Microsoft Dynamics NAV řešeny, odzkoušeny a vyladěny skutečné maličkosti (které jsou však důležité pro efektivní chod ERP systému a následně i vašeho podniku).

microsoft-dynamics-nav

Garance budoucího vývoje

Řešení Microsoft Dynamics NAV má budoucnost – firma Microsoft investuje každý rok 35 % z obratu divize podnikových řešení do rozvoje produktu. A zároveň garantuje výši investic na dalších 10 let. Což je více než kterákoliv jiná firma na světě.

Rozsáhlá funkcionalita

Řešení nabízí rozsáhlou funkcionalitu, která pokrývá naprostou většinu podnikových oblastí. MS Dynamics NAV však může být i „Váš první ERP“ – menší podniky si mohou zakoupit pouze základní funkcionalitu za příznivou cenu, čímž získávají základ plnohodnotného ERP systému s možností libovolného rozšiřování v budoucnu.

Osvědčené výkonné databáze

Řešení je postaveno na nejužívanější databázi na světě Microsoft SQL server.

Nejrozšířenější ERP systém v ČR

MS Dynamics NAV je na českém trhu doma už 20 let a má zde více než 1 000 instalací. Což je více než většina jiných ERP systémů. Proto také toto řešení pravidelně každý rok získává audit pro českou legislativu od některé z předních auditorských společností.

Průměrná návratnost investice je 1,5 let

Zjednodušením obchodních procesů umožníte zaměstnancům zvýšit produktivitu. Podniková řešení Microsoft Dynamics NAV lze snadno a rychle implementovat do prostředí IT, takže zaměstnanci budou moci bez přerušení pracovat na svých úkolech. Můžete automatizovat procesy od strategického managementu přes řízení vztahu se zákazníky, vylepšení obchodního cyklu, řízení pohledávek, skladových zásob, až třeba k menší chybovosti při odesílání zboží.

Zaměstnanci budou moci minimalizovat časově náročné a rutinní činnosti, spolupracovat a vyměňovat si informace. Nezávislé studie prokazují, že tak příznivých návratností jako MS Dynamics NAV nedosahuje žádný z jeho relevantních konkurentů.

Podpora správných rozhodnutí, snižování nákladů, zefektivňování procesů

Umožněte pracovníkům ve vaší společnosti přijímat fundovaná rozhodnutí, která podniku přinesou pozitivní změny a zisk. Řešení Microsoft Dynamics NAV usnadňují zaměstnancům rozhodování poskytováním dat v reálném čase a výkonných nástrojů pro vytváření sestav a analýz. Můžete získat přístup ke všem informacím, které potřebujete ke každodennímu provozu podniku a k určení dlouhodobé strategie. Největší výhodou je, že si můžete být jisti, že přijímáte správná rozhodnutí s nejlepším dopadem na finanční budoucnost vaší společnosti.

Vysoká bezpečnost

MS Dynamics NAV je vysoce bezpečný systém. Přístupy můžete nadefinovat samostatně, nebo je spojit s přihlášením do podnikové sítě.

Intuitivní ovládání podobné Microsoft Office

Ovládání MS Dynamics NAV je snadné a intuitivní a podobá se jinému produktu od Microsoftu – Microsoft Office. Umožněte lidem pracovat efektivně pomocí nástrojů, které znají.

S Microsoft Dynamics NAV se naučíte pracovat za kratší dobu, než u jiných ERP řešení.

Na základě dovedností a znalostí ostatních produktů společnosti Microsoft mohou vaši zaměstnanci dosahovat nebývalých výsledků.

Flexibilita

Obdobně snadné, jako ovládání MS Dynamics NAV, je i úprava výstupů z tohoto systému. Sami si můžete upravit vzhled vašich reportů, obrazovek, pořadí políček, můžete si vyfiltrovat data, setřídit jak potřebujete, a tak dále. A nemusíte za to platit nebo se přizpůsobovat preferencím někoho jiného.

Integrace na další technologie Microsoft

MS Dynamics NAV je propojeno na další MS technologie je integrováno v systému (Word, Excel, Outlook, ale i XML integrace na jiné systémy pomocí Web Services nebo MSMQ).

Essence International s.r.o.
Šumavská 15, 602 00 Brno
+420 734 751 895
info@essencebs.com

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby