Více než 100 bezchybných implementací IS

přístup pro klienty

Nejnovější verze MS Dynamics NAV 2017 ve výrobních společnostech Building Plastics a Bematech

Building Plastics a BEMATECH

Společnosti Building Plastics a Bematech implementují se společností Essence novou verzi systému Microsoft Dynamics NAV2017. Jedná se o reimplementaci systému od samého počátku, kdy společnost Essence spolupracuje formou konzultací na re-inženýringu procesů klienta. Obě společnosti jsou podobné zaměřením, sortimentem, řízením I managementem a sdílí stejné řešení, což znamená také rozdělení a tedy snížení nákladů na implementaci celého řešení. Řešení je výrobní, s kapacitním plánováním výroby a provádění ve výrobě řídí terminály a čtečky čárových kódů. Ostrý start řešení je plánován na konec měsíce července 2017, kdy dojde o celozávodní dovolené k výměně systému.

 

Building Plastic je jediná společnost na trhu úzce se specializující na rolovací systémy v oblasti výplní stavebních otvorů. A to z pozice výrobce jednotlivých komponentů jak pro privátní, tak i průmyslový sektor. Systémy BUILDING PLASTICS jsou dodávány zákazníkům v téměř celé Evropě a představují synonymum pro špičkovou kvalitu za příznivou cenu.

 

Firma Bematech je předním českým výrobcem stínící techniky. Mezi hlavní výrobky patří látkové rolety, římské rolety a žaluzie, ale celkové portfolio produkce je však mnohem širší. Za pomoci obchodních partnerů jsou schopni zrealizovat jakékoliv představy v oblasti interiérového i exteriérového stínění.

Essence International s.r.o.
Šumavská 15, 602 00 Brno
+420 734 751 895
info@essencebs.com

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby