Více než 100 bezchybných implementací IS

přístup pro klienty

Volná pracovní místa

Společnost Essence international specializující se na návrh a implementaci vysoce kvalitních informačních systémů hledá pro posílení svého týmu talentované a cílevědomé spolupracovníky. Nabízíme Vám příležitost dlouhodobého osobního rozvoje v dynamicky se rozvíjející firmě v perspektivním průmyslovém odvětví.

Vývojář(ka) systému Microsoft Dynamics NAV (Navision) – SENIOR

Typ pracovního poměru: HPP
Datum nástupu:
Ihned / dohodou
Oblast působení:
Brno
Popis pozice:
Technická analýza návrhu řešení, rozpracovaní fází vývoje a vedení vývoje v rámci projektu (vývoj řešení a delegace jednotlivých úkolů na junior vývojáře), spolupráce s produktovými specialisty na návrhu použití nových produktů/technologií atd.
Požadujeme:
Zkušenost s ERP systémy a zejména s MS Dynamics NAV (Navision) min. 2-3 roky, zkušenosti s návrhy architektury systémového řešení výhodou, VŠ vzdělání respektive odborné znalosti a předpoklady získané z předcházejícího zaměstnání, AJ na dobré komunikativní úrovni, ŘP sk. B, dobrá znalost firemních procesů (obchodní firmy, výrobní společnosti, společnosti poskytující služby, atd.), komunikativnost, ochota cestovat.
Nabízíme:
Práci na implementačních projektech doma i v zahraničí (spolupráce při zadání, architektuře a designu projektu), práce s moderními technologiemi, využití AJ s možností prohloubení jazykových znalostí pomocí firemního kurzu anglického jazyka, vedoucí pozice, platové podmínky odpovídající znalostem a zkušenostem, možnost dalšího osobního i profesního růstu prostřednictvím systému vzdělávání s možností certifikace a standardizace znalostí v oboru IT, práci v mladém kolektivu, pružná pracovní doba.

Vývojář(ka) .Net – SENIOR

Brno
Analýza návrhu řešení v rámci projektu ve spolupráci s produktovými specialisty, rozpracování fází vývoje a vedení vývoje řešení. Aktivní přístup k použití nových technologií, ochotu vzdělávat se, ochotu ke služebním cestám k on-site podpoře a nasazení našich řešení.
Požadujeme:
Znalosti jazyka C# a specifikace platformy. NET. Zkušenost s vývojem v C# / SQL případně ASP.NET/SQL či PL/SQL či (C++, JAVA).

Zkušenost s platformou SharePoint Services, údržbou a vývojem specializovaných webových částí výhodou.

Alespoň  2 roky praxe v oboru, zkušenosti s návrhy architektury systémového řešení výhodou, VŠ vzdělání respektive odborné znalosti a předpoklady získané z předcházejícího zaměstnání, AJ na dobré komunikativní úrovni, ŘP sk. B, dobrá znalost firemních procesů komunikativnost, ochota cestovat.

Nabízíme:
Práci na implementačních projektech na pracovišti v Brně pro domácí i zahraniční zákazníky, práce s moderními technologiemi, využití AJ s možností prohloubení jazykových znalostí pomocí firemního kurzu anglického jazyka, možnost kariérního postupu, dobré platové podmínky na základě výsledků práce, osobní i profesní růstu prostřednictvím systému vzdělávání s možností certifikace a standardizace znalostí v oboru IT, práci v mladém kolektivu, pružná pracovní doba.

Essence International s.r.o.
Šumavská 15, 602 00 Brno
+420 541 592 600
info@essencebs.com

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby