Více než 100 bezchybných implementací IS

přístup pro klienty

RED Online (5): Modul DMS

[SERIÁL] Načerpejte všechny informace o informačním systému RED online pro developery. V pátém dílu tohoto seriálu si řekneme více o modelu DMS.

Přehled nad všemi dokumenty

Cílem modulu DMS je poskytnout okamžitý přístup ke správným dokumentům bez ohledu na jejich umístění a formát. Veškeré dokumenty ve firmě jsou převedeny do elektronické podoby a další oběh firmou a schvalovací procesy probíhají v modulu DMS. Je tak zajištěna bezpečnost originálních dokumentů, které jsou uloženy na bezpečném místě.

dms-1

Pozor na jednotlivé doklady

Vzhledem k tomu, že se při realizaci developerských projektů pracujeme s vysokými částkami, je nezbytně nutné kontrolovat nejen skutečné náklady dle stanovených rozpočtů, ale také autorizovat jednotlivé doklady. Ideálním řešením je kontrola nákupní objednávky na rozpočet při jejím zadání a následná autorizace v definovaném schvalovacím procesu.

dms-2

Změny v DMS Essence

Řešení DMS Essence prošlo v nové generaci zásadní proměnou. Nyní je celé řešení postaveno na standardní platformě Microsoft Sharepoint. Zajišťujeme tak propojení ERP části s modulem DMS.

Definice celého DMS, schvalovacích procesů a konektoru s ERP je plně v rukou správce řešení. Po implementaci základní části tak může správce postupně rozšiřovat řešení na podporu všech procesů a dokumentů ve firmě, ať už se týkají či netýkají základní části ERP.

Co vás čeká v příštím dílu

V dalším dílu tohoto seriálu se podíváme na další moduly, konkrétně na Plán prodeje a příjmů, Cash Flow a Manažerské reporty.

Minulé díly

RED Online (1): Seznámení s řešením pro developery

RED Online (2): Proč zvolit centrální IS

RED Online (3): Modul Projektové řízení

RED Online (4): Prodejní modul a Podpora obchodu

Essence International s.r.o.
Šumavská 15, 602 00 Brno
+420 734 751 895
info@essencebs.com

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby