Více než 100 bezchybných implementací IS

přístup pro klienty

Axima, spol. s r.o. | Komplexní služby a poskytování řešení na míru

Společnost Axima je distributorem elektrotechnického materiálu pro průmysl, průmyslové napájecí zdroje a nabíječe akumulátorových baterií. Zajišťuje jejich vývoj, výrobu a servis. Dále se zabývá projekcí a realizací procesní průmyslové automatizace.

Od svého vzniku si společnost klade za cíl poskytovat komplexní služby a snaží se věnovat maximální péči svým klientům. V oblasti projekce a dodávek je samozřejmostí i poradenská a nabídková práce.

Využití standardních funkcionalit | základ stabilního řešení

Vrámci přechodu na novou verzi řešení MS Dynamics NAV se společnost Axima rozhodla po konzultaci s odborníky společnosti Essence pro maximální využití standardních funkcionalit řešení, oproti předchozí verzi, která byla pojata jako oborové řešení s velkým množstvím úprav. Po důkladné analýze jednotlivých procesů bylo zjištěno, že standardní řešení MS Dynamics NAV ve verzi 4 pokrývá většinu potřeb a jen několik procesů vyžaduje úpravy tak, aby komplexní řešení obsahovalo i specifické požadavky společnosti Axima.

Následné vylepšení řešení | úpravy podle potřeb klienta

Po akceptaci řešení založeném na standardních funkcionalitách se mohla společnost Axima plně věnovat vylepšení systému svými funkčními požadavky. Vznikla tak například nadstavba výrobního modulu umožňující evidovat a provádět servisní opravy, jednoduché a přímočaré zpracování skladových dokladů skladníky, plánování dozásobení výroby materiálem nebo např. analytický nástroj pro sledování obchodních aktivit společnosti. Důležitým modulem vyvinutým společností Essence je i tzv. Periodický management výrobních zakázek, který umožňuje společnosti Axima generovat ze systému měsíčně výstupy sloužící ke sledování výkonu společnosti.

Komunikace s dalšími systémy | efektivní integrace

Důležitou vlastností řešení MS Dynamics je otevřenost pro integraci dalších podpůrných systémů společnosti Axima, používaných v hojné míře. V rámci následné spolupráce se společností Essence došlo k integraci partnerského programu Schneider, navázání importů ceníků dodavatelů, kurzů ČNB či dodavatelských faktur v elektronické podobě (CCS, GTS Novera…). Toto řešení umožnilo společnosti Axima realizovat projekt Intranetu, který využívá informace generované přímo z řešení MS Dynamics NAV.

Spolupráce se společností Essence | výhoda otevřené a odborné komunikace

„Základem úspěchu byla schopnost odborníků společnosti Essence pokrýt velké množství našich procesů a požadavků pomocí nastavení standardního řešení systému MS Dynamics NAV a toto stabilní řešení se poté stalo základem pro další rozvoj s cílem stoprocentního pokrytí našeho know-how. Otevřenost systému mi umožňuje aktivně rozvíjet vlastní projekty, které mám teď plně pod kontrolou. Cením si přístupu společnosti Essence a schopnosti jejich odborníků otevřeně a odborně komunikovat o naší problematice.“

Ing. Lumír Přibyl
Spolumajitel

Essence International s.r.o.
Šumavská 15, 602 00 Brno
+420 734 751 895
info@essencebs.com

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby